شرکت روغنکاران ارس نور تامین کننده انواع روانکارهای تخصصی صنعت سیمان، دارای نمایندگی انحصاری محصولات شرکت Whitmore آمریکا می باشد که این محصول را در نمایشگاه های مختلف مربوط به صنایع ارائه می کند. همچنین شرکت روغنکاران ارس نور به صورت تخصصی در زمینه تامین و فروش انواع روانکارهای چرخ دنده باز از بهترین و معتبرترین شرکت های موجود در این زمینه فعالیت می کند که به منظور ارائه این محصولات در نمایشگاه های مربوط به این صنعت شرکت می نماید.

نمایشگاه صنایع

روانکار چرخ دنده باز

یکی از روغنهای کاربردی در چرخ دنده های آسیاب و کوره با نام Envirolube Ex Heavy از برند ویتمور آمریکا می باشد که در ادامه به توضیح و شرح اطلاعات فنی محصول می پردازیم.

مزایای روانکار چرخ دنده باز

این روغن چرخ دنده باز با پایه پلیمر سنتتیک و رزین با چسبندگی فوق العاده و فاقد فلزات سنگین، لایه ای محافظ روی سطح ایجاد می نماید که از ترک و خراشیدگی جلوگیری نموده و با ایجاد سطح صاف و هموار، عمر چرخ دنده را افزایش و حجم مصرفی روانکار را حداقل به 1/2 کاهش می دهد.

همچنین این محصول ارتعاشات بالمیل را تا 50 درصد کاهش می دهد و سطح پیتینگهای دنده را کاملا پوشانده و از رشد پیتینگهای قدیمی و از ایجاد پیتینگهای جدید نیز جلوگیری نموده و منجر به افزایش طول عمر دنده می گردد، این برند دارای تاییدیه های Flender، Foster، Metso می باشد.
ضمنا” با توجه به شفافیت رنگ روغن، بازرسی چشمی از چرخ دنده امکان پذیر است.

حضور در نمایشگاه ها

شرکت روغنکاران ارس نور با سابقه ای طولانی در زمینه فروش انواع گریس و روغن چرخ دنده باز و به صورت کلی فروش انواع روانکار چرخ دنده یکی از بهترین و موفقترین شرکت ها در این زمینه می باشد زیرا همواره سعی کرده جلب رضایت مصرف کنندگان عزیز را که صاحبان صنایع مختلف این کشور هستند با ارائه خدمات مناسب هدف اصلی خود قرار دهد.

نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان

روغنکاران ارس نور در این سالها تلاش نموده تا نیاز مصرف کننده عزیز را شناسایی کرده و به بهترین شکل ممکن و با ارائه محصولی با کیفیت و ماندگاری بالا به آن پاسخ دهد.

یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان و مصرف کنندگان محصولات روانکاری ما، حضور در نمایشگاه های مختلف در زمینه صنایع و روانکاری می باشد از این رو شرکت روغنکاران ارس نور همواره تلاش کرده تا با حضور در نمایشگاه های بزرگ و مربوط در این صنعت، پل ارتباطی خود و مشتریان عزیز را حفظ نماید و با ارائه جدیدترین محصولات و بروزترین اطلاعات در تحکیم این رابطه کوشا  باشد.

 

مزیت حضور در نمایشگاه

حضور و شرکت مداوم در نمایشگاه ها همواره می تواند از جهات مختلف کارآمد باشد که از جمله آن می توان به آگاهی سازی  نسبت به محصولات جدید به مشتریان، ایجاد اعتبار به شرکت، ایجاد پل ارتباطی با مشتریان، شناخت و به دست آوردن مشتریان جدید، سنجش محصول و بازار آن، استفاده از نظرات مشتریان و بازدیدکنندگان و … اشاره نمود.

روغن چرخ دنده باز

 

قیمت روانکار چرخ دنده باز

این محصول جایگزین بسیار مناسبی برای محصولات برندهای لوبریلوگ، کلوبر، فوکس، بخم و … می باشد، لذا خواهشمند است جهت مقایسه این محصول با محصولات پیشنهادی ما، حجم مصرفی، عمر دنده، شرایط بهینه پیتینگها، کاهش ارتعاشات و کاهش توقف خط را مد نظر قرار داده تا صرفه اقتصادی این محصول کاملا نمایان گردد.

پشتیبانی محصولات روانکار چرخ دنده باز

از امتیازات ویژه شرکت Whitmore آمریکا، حضور کارشناسان فنی خارجی این شرکت در ایران به طور مرتب و بازدید از شرکت های مربوطه به منظور پشتیبانی دوره ای از محصولات ارائه شده و بازرسی از خط تولید و ارائه گزارشهای مربوطه به مدیران فنی می باشد.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و آگاهی از مشخصات و قیمت محصولات با کارشناسان فنی شرکت روغنکاران ارس نور تماس حاصل فرمایید.