شرکت روغنکاران ارس نور تامین کننده انواع تجهیزات روانکاری از بهترین و معتبر ترین برندهای تولید کننده این محصولات در دنیا می باشد. این شرکت نمایندگی راسم (Raasm) ایتالیا در ایران می باشد.

از دیگر شرکت هایی که روغنکاران ارس نور قادر به تامین انواع تجهیزات آن ها می باشد برندهای Graco ، Lincoln و Delimo  را می توان نام برد.

محصولات راسم

تعدادی از تجهیزات قابل ارائه از جمله انواع سیستم های روانکاری اتوماتیک مرکزی، تک، دو و چند خطی قابل استفاده در سنگ شکن ها، آسیاب هایی غلتکی، یاتاقان ها، ریکلایمرها و شاول ها، سیستم های روانکاری پاششی از جمله سیستم های پاشش روغن و گریس پاش با یک یا دو ایستگاه پاشش مورد استفاده در چرخ دنده ه باز، آسیاب ها و کوره های دوار و …

نمایندگی-راسم

سیستم های روانکاری مخصوص چرخ زنجیرها، سیستم های شارژ روانکار، کیت کامل توزیع روغن متشکل از انواع پمپ های دیافراگمی از جنس استنلس استیل، پمپ های پیستونی و پنومایتک صنعتی برای پمپاژ نفت، روغن و سیالات، قرقره شلنگ از جنس فولاد ضد زنگ، تفنگ های توزیع و شمارنده لیتر و دیگر قطعات یدکی تجهیزات پاشش روانکار از جمله انواع پمپ های تخلیه بشکه، نازل، مقسم، هیتر یا گرمکن بشکه و … می باشد.

همچنین از دیگر کاربردهای محصولات راسم می توان به استفاده در صنایع سیمان، معدن، فولاد، نساجی، ریلی، چوب و کاغذ و … اشاره کرد که مطابق با شرایط فنی و به روز دنیا و نیاز مشتری به همراه خدمات پس از فروش مستمر و به موقع آماده همکاری می باشد.

مشاوره و فروش محصولات راسم

شرکت روغنکاران ارس نور نمایندگی راسم محصول کشور ایتالیا در ایران را بر عهده دارد. این شرکت تولید کننده انواع روانکارهای صنعتی از جمله گریس پاش می باشد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره و خرید محصولات راسم با شرکت روغنکاران ارس نور که نمایندگی راسم در ایران می باشد تماس بگیرید.