شـرکت روغنکاران ارس نور نمایندگی سولوی (Solvay solexis) ایتالیا به صورت رسمی در ایران می باشــد.

نمایندگی سولوی

شــرکت ســولوی از ســال ١٨٦٣ میلادی شروع به تولید تخصــصـــی انواع روغن و گریس با پایه های PFPE و PTFE با نام های تجاری Fomblin و Fluoriox و Galden قابل استفاده در کلیه صنایع نموده است. شرکت روغنکاران ارس نور که در زمینه روانکارهای صنعتی فعالیت می کند توانسته با بهترین و معتبرترین برندهای دنیا همکاری داشته و نمایندگی بزرگ ترین شرکت های فعال در این زمینه را نیز دارا می باشد. نمایندگی سولوی  محصول ایتالیا یک نمونه از این شرکت ها می باشد که در ادامه به بررسی محصولات آن می پردازیم.

روغن FOMBLIN Y-LOX120

روغن اکسیژن با پایه پرفلوئوروپلی اتر (PFPE) با کارایی بالا مخصـوص سیستم های اکسـیژن و نیتروژن مایع در کمپرسور و وکیوم پمپ ها می باشد. ویژگی های 120 Y-LOX شامل پایداری شیمیایی و پایداری حرارتی ، این محصــــــول با پایه روغنی مناسب جهت روانکاری مکانیکی و خاصیت روانکاری عالی در شرایط سخت محیطی طراحی شده است. شما عزیزان می توانید جهت تهیه این محصول با شرکت روغنکاران ارس نور (نمایندگی سولوی) تماس بگیرید.

گریس Fluoriox Y-VAC 3

گریس پرفلوئوروپلی اتر (PFPE) گریس سفید همگن برای روانکاری با خلاء بالا تا  (13-)10 مناسب است. این گریس در شرایط تماس با مواد شیمیایی یا اکسیژن تهاجمی مقاوم می باشد، از این محصول در برنامه های کاربردی جهت “روغنکاری مادام العمر” استفاده می شود.

خاصیت روانکاری در فشار شدید برای قطعاتی مانند اسلایدها، بلبرینگ ها، چرخ دنده ها، پین ها، بوش، سوپاپ و به طور گسترده در صنایع هوایی و الکترو مکانیکی مناسب است.
این گریس دارای پایداری حرارتی بالا ، سازگاری با مواد شیمیایی ، غیر قابل اشتعال ، غیر سمی ، عملکرد عالی EP ، کاهش دنده سایش ، تبخیر شوندگی کم و کاهش دنده خرابی تجهیزات می باشد .

نمایندگی سولوی

گریس Fluoriox AR555

گریس نســوز بر پایه پرفلوئوروپلی اتر (PFPE) و تغلیظ شده با  (PTFE) دارای تاییدیه (NSF) ، غیر سمی و مقاوم در برابر اکســـیژن و مواد شـــــــــیمیایی تهاجمی بوده اســـــــــت. مناســـــــــب برای روغنکاری قطعات مکانیکی از جمله روانکاری انواع نوار نقاله ،بلبرینگ ها، شـــــــــــــــــیر، زنجیر، چرخ دنده و انتخاب عالی برای روانکاری انواع کانوایرها و بلبرینگ فرتونلی در صـــــــــــــــــنایع غذایی،کارتن سازی، شیمیایی، خودرو و دستگاه پارچه خشک کنی در صنعت نساجی است. جهت تهیه گریس بلبرینگ از طریق نمایندگی سولوی با روغنکاران ارس نور در ارتباط باشید.

روغن FOMBLIN LC200

روان کننده های LC برای خدمات اکســــــــــــــیژن ، توسعه فرآیندهای مداوم شیمیایی و متالورژی همراه با ارتباطات ماهواره ای و صنایع الکترونیک و مواد شیمیایی بسیار واکنش پذیر منجر به استفاده از اکسـیژن خالص شده است .

مشـکل یافتن یک روان کننده کاملا سازگار با اکسـیژن و سایر مواد شیمیایی منجر به توسعه موارد جدید شده است، راه حل های تکنولوژیکی تولیدکنندگان و مصـرف کنندگان اکسـیژن در صنایع شیمیایی و متالورژی با استفاده از Fomblin برای سال های متمادی با تکنولوژی عالی و نتایج اقتصــــــــادی و همچنین بهبود قابل توجهی در شرایط ایمنی ، این مزایا در حال گســـترش به یک طیف وسیع تری از کاربردها که در آن ایمنی، سازگاری و پایداری روان کننده به محققان اجازه تمرکز بیشتر در مورد مشکلات دیگر را می دهد .

FLUORIOX® CR 862 GREASE

گریس بر پایه پرفلوئوروپلی اتر و مقاوم در برابر دمای بالا ،اکســیداسیون ، ضد سایش و خوردگی است. یک انتخاب عالی برای رولربرینگ های صنایع مقوا و کارتن سازی می باشد. مناسب برای روانکاری طولانی مدت، سـازگاری با فلزات و پلاسـتیک ها و الاسـتمر ها، غیر قابل اشتعال و تبخیر کم ، غیر سمی و شاخص ویسکوزیته بسیار خوب از مزایای این محصول می باشد . جهت خرید این محصول از نمایندگی سولوی در ایران (شرکت روغنکاران ارس نور) با ما تماس بگیرید.

FLUORIOX® OT 20 GREASE

گریس سـفید همگن بر پایه پرفلوئوروپلی اتر برای روانکاری قطعات مکانیکی تحت بار کم ، دمای کاری پایین (٧٠-) درجه می باشــد و یک انتخاب عالی برای یاتاقان و گیربکس ها و شیر ها و تسمه نقاله های معلق و… در صنایع دفاعی ، غذایی و وابسته که در برابر اکسـیداسیون و عوامل شـیمیایی تهاجمی مقاومت دارد مورد اسـتفاده قرار می گیرد. فواصــل روغن کاری طولانی مدت و تبخیر شــوندگی کم از مزایای این محصول می باشد . جهت کسب اطلاعات این محصول با نمایندگی سولوی تماس بگیرید.

Rt15 & YNX

RT15 و YNX گریس هایی همگن بر پایه پرفلوئوروپلی اتر (PFPE) هستند 15.RT یک گریس سفید و YNX خاکســــتری رنگ می باشند. قابل استفاده در محیط های تهاجمی از جمله اکسیژن ، کلر و برم و خاصیت مهر و موم دارند.
گریس های YNX و RT15 که برای روانکاری قطعات مکانیکی مانند یاتاقان ها، گیربکس ها، شیرها در صـنایع شـیمیایی، دفاعی، هوا و فضا ، الکترونیک، مکانیکی ،گاز و صنایع وابسته انتخابی عالی هستند. آنها برای کاربردهای روانکاری طولانی مدت مناسب هستند و در برابر تخریب تحت بار سنگین و شرایط سخت مقاوم می باشند.

مقادیر فشار RT15:130bar ,YNX: 240 bar

مزایای محصولات سولوی

پایداری حرارتی بالا – مقاومت عالی در برابر مواد شیمیایی، بی اثر – سازگاری با فلزات، پلاستیک و الاستومرها- استفاده از آن به ویژه در کارخانه های شیمیایی و اکسیژن و گاز ایمن است- غیر سمی – غیر قابل اشتعال – فواصل روانکاری بسیار طولانی – تبخیر بسیار کم – بی اثری شیمیایی می باشد.

FOMBLIN Y 25

روغن 25 y سازگار با اکســـــیژن با پایه پرفلوئوروپلی اتر که در مونتاژ و روانکاری لوله ها، شیرها، قطعات اتصـــــال فلنج اورینگ در کارخانه های اکسیژن مورد استفاده قرار میگیرد. کارکرد عالی در دمای پایین، پایداری عالی در دمای بالا و مقاوم در برابر فشار شدید ، سایش و تبخیر کم از مزایای این محصول می باشد. برای سفارش این محصول با نمایندگی سولوی – روغنکاران ارس نور- تماس بگیرید.

FOMBLIN YL VAC

محصولات fomblin YLVAC پلیمر های فلوئوردار مبتنی بر PFPE هستند که برای پمپ های خلاء بالا استفاده می شود.
خواص فوق العاده ای دارد زیرا حاوی اتم های کربن، فلوئور و اکسیژن است. جهت کسب اطلاعات و آگاهی از قیمت محصول با نمایندگی سولوی (شرکت روغنکاران ارس نور تماس بگیرید).

مزایای این محصول

فشار بخار کم – بی اثر بودن نسبت به مواد شیمیایی – پایداری حرارتی بالا – خواص روان کنندگی خوب – نمی سوزد و نمی درخشـــــد -غیر سمی – سازگاری عالی با فلز، پلاستیک و الاستومر- مقاومت بی اثر آب در برابر مواد شیمیایی و حلال ها – خواص دی الکتریک بالا -سازگار با محیط زیست می باشد.