در بسیاری از صنایع جهت روانکاری چرخ دنده باز از سیستم های گریس پاش استفاده می شود. این محصول می تواند به صورت دستی و یا اتوماتیک باشد که مطمئنا” همانند بسیاری دیگر از ابزارها نوع اتوماتیک آن گزینه بهتری می باشد.

گریس پاش اتوماتیک

در سیستم گریس پاش اتوماتیک باید دقت بالایی جهت روانکاری قطعات وجود داشته باشد زیرا اگر این دستگاه به درستی مهندسی نشده و دقت کافی و زمان بندی دقیقی به منظور گریس پاشی وجود نداشته باشد و در زمان های معین و به درستی عمل گریس پاشی انجام نپذیرد به دستگاه آسیب رسیده، در نتیجه باعث ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه و قطعات می شود، استهلاک آن بالا می رود و همچنین باعث خرابی دستگاه و قطعات می گردد.

مزایای استفاده از گریس پاش با کیفیت

به طور کلی و مخصوصا” در صنایع، استفاده از وسایل با کیفیت و مناسب موجب بهبود عملکرد و کارایی قطعات شده، راندمان کار بالا رفته و خرابی محصولات به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند، گریس پاش نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد و استفاده از یک دستگاه با کیفیت جهت انجام این کار  موجب بهبود عملکرد کلی و افزایش راندمان آن می گردد.

گریس-پاش

گریس پاش راسم

شرکت روغنکاران ارس نور نماینده رسمی برند راسم (Raasm) ایتالیا در ایران می باشد. گریس پاش راسم از بهترین نوع گریس پاش موجود در ایران می باشد.

تجهیزات روانکاری برندهای Lincoln، Delimo، Graco

روغنکاران ارس نور قادر به ارائه و تامین انواع گریس پاش و تجهیزات روانکاری از بهترین برندهای موجود در دنیا و ایران از جمله لینکلن (Lincoln)، دلیمو (Delimo)، گراکو (Graco) می باشد.

از جمله تجهیزات و روانکارهای قابل عرضه می توان به آسیاب غلتکی، ریکلایمرها، یاتاقان ها، انواع سیستم های روانکاری اتوماتیک مرکزی، چند خطی، تک خطی و دو خطی، شاول ها، سیستم روانکاری پاششی از جمله سیستم پاشش گریس و روغن قابل استفاده در چرخ دنده باز، کوره های دوار، آسیابها و …

سیستم شارژ روانکار سیستم روانکاری مخصوص چرخ زنجیرها، کیت توزیع روغن شامل پمپ های دیافراگمی، پمپ ھای پیســـتونی و پنوماتیک صنعتی برای پمپاژ نفت، قرقره شلنگ از جنس فولاد ضد زنگ، روغن و سیالات، تفنگ ھای توزیع و شمارنده لیتر و همچنین قطعات یدکی تجهیزات پاشش روغن و گریس از جمله نازل، ھیتر یا گرمکن بشـــکه، انواع پمپ ھای تخلیه بشـــــکه، مقســـــم و … جهت استفاده در معدن، نساجی، فولاد، ریلی، صنایع سیمان، چوب و کاغذ و … اشاره نمود.

گریس پاش

قیمت گریس پاش

ممکن است در نگاه اول استفاده از وسایل و ملزومات ارزان قیمت یک راه مناسب جهت کاهش قیمت تمام شده محصولات و در نتیجه صرفه جویی در هزینه ها باشد، شاید در ابتدای کار نیز این عمل درست به نظر بیاید ولی بعد از مدتی نتیجه عکس آن را می بینیم.

استفاده از مواد  اولیه یا دستگاه های ارزان قیمت و در نتیجه بی کیفیت موجب نقص در عملکرد قطعات مختلف و در نتیجه اختلال کلی در دستگاه شده، عمر آن ها را کاهش می دهد، بازدهی دستگاه را کم می کند، استهلاک را افزایش داده و در نتیجه هزینه تعمیرات آن را بالا می برد تا جایی که بعد از مدت زمانی کوتاه هزینه تعمیر و نگهداری آن حتی از قیمت جنس با کیفیت که در ابتدا جهت صرفه جویی در هزینه از خرید آن اجتناب کرده بودیم بیشتر می شود.

بنابراین راه درست و منطقی این است که با صرف هزینه ای نه چندان بیشتر جنسی با کیفیت و مطمئن را تهیه نموده تا از کیفیت و عملکرد آن مطمئن باشیم و همچنین بعد از مدتی کوتاه هزینه ای که صرف خرید آن شده با کارایی و راندمان خوب دستگاه بر می گردد.

خرید یک گریس پاش، با صرف مقداری هزینه بیشتر باعث افزایش راندمان و طول عمر سایر قطعات شده و همچنین باعث جلوگیری از خرابی و خسارات به دیگر قطعات نیز می گردد پس با خرید یک گریس پاش با کیفیت به کیفیت و عملکرد و … کار خود را بالا ببرید.

نمایندگی گریس پاش

گریس پاش راسم (Raasm) از محصولات بسیار با کیفیت و محصول کشور ایتالیا می باشد. این شرکت از شرکت های مطرح دنیا در زمینه تولید و عرضه روانکارهای صنعتی می باشد که با تولید محصولات با کیفیت توانسته سهم بزرگی از بازار روانکارهای صنعتی را در اختیار داشته باشد.

شرکت روغنکاران ارس نور که همواره سعی داشته با بهترین شرکت های روانکاری دنیا همکاری داشته باشد توانسته است نمایندگی رسمی راسم (Raasm) در ایران را کسب و محصولات با کیفیت این شرکت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

مشاوره و فروش گریس پاش

شرکت روغنکاران ارس نور نماینده رسمی  برند Raasm ایتالیا در ایران می باشد. این شرکت قادر به تامین انواع تجهیزات روانکاری از بهترین برند های دنیا فعال در این زمینه می باشد.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت و اطلاعات جامع محصول گریس پاش و همچنین سایر محصولات روانکاری با شرکت روغنکاران ارس نور تماس حاصل نمایید.

سایر محصولات

شرکت روغنکاران ارس نور فعال در زمینه روانکارهای صنعتی و همچنین تجهیزات روانکاری، ارائه دهنده بهترین محصولات این صنعت می باشد، از جمله این محصولات می توان به گریس و روغن چرخ دنده باز محصول شرکت ویتمور و شفر آمریکا اشاره نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصولات به صفحه گریس و روغن چرخ دنده باز مراجعه نمایید.